У Харкові реконструюють трамвайні колії

10.02.2017 07:05 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Трамвайні колії на вул. Клочківській та вулиці Великій Панасівській планують реконструювати у 2017 році.

Про це 9 лютого на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

За його словами, будуть реконструйовані трамвайні колії на перетинах вулиці Клочківської зі спуском Клочківським та проспектом Перемоги; вулиці Великій Панасівській і вулиці Євгена Котляра (колії перекладуть на дорозі до залізничного вокзалу). Роботи триватимуть на вулиці Героїв Праці, також колії реконструюють на вулицях Академіка Павлова і Шевченка.

«Так звані трамвайні дрифти залежать від стану колій. У Харкові обсяги реконструкції значно зросли, і проблемних місць стає все менше. Але вони все ще є на вулицях Плеханівській, Морозова, і ми працюємо над цим. Купили нову будівельну техніку, оновлюємо шляхи. Триває капітальний ремонт і модернізація рухомого складу», - повідомив Сергій Дульфан.

Також він зазначив, що в пріоритетах департаменту - робота з забезпечення безпечного руху. Тому в місті планують встановити світлофорні об'єкти біля всіх шкіл, дитячих садків і будинків культури, де займаються діти.

Автор: Менеджер сайта