У Харкові відкриваються нові автобусні маршрути

16.02.2016 10:20 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Перевізники повинні мати ліцензію на цей вид перевезень, використовувати в достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

У зв'язку з введенням нових автобусних маршрутів: № 26е на Олексіївці і № 23е в районі ХТЗ (до міського кладовища № 18) департамент інфраструктури Харківської міської ради оголосив конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Для роботи залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю від 37 до 70 пасажирів, рухомий склад повинен відповідати ряду вимог, зокрема відповідати технічним і екологічним показникам, повинен мати радіоінформаційне обладнання, автобуси повинні бути зеленого кольору.

Перевізники повинні мати ліцензію на цей вид перевезень, використовувати в достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, - повідомляє сайт Харківської міської ради.

Раніше повідомлялося, що в Харкові планується провести перевірку рухомого складу. Дисциплінарні заходи транспортникам в міськраді оголосив Харківський міський голова Геннадій Кернес після скарги харків'янки на особистому прийомі 11 лютого.

Відео з аварійними автобусами, які працюють на маршруті № 233е, показала на особистому прийомі Геннадія Кернеса в Харківському національному автодорожньому університеті секретар ректорату Ірина Нестерук. За її словами, маршрут, який з'єднує гуртожитки вузу на Старій Салтівці (вул. Ейдемана) і станцію метро «Пушкінська», обслуговують аварійні автобуси, небезпечні для життя людей.

«Мало того, що вони ходять раз в півтори години, так ще автобуси в жахливому стані. Сніг валить просто на голову, вони розвалені, ці маршрутки. Маршрут потрібний: від гуртожитку до університету без пересадок їздять і студенти, і співробітники», - сказала жінка.

За результатами прийому міський голова оголосив догану чиновникам міського управління транспорту і розпорядився поставити на особливий контроль роботу фірми-перевізника ТОВ «Авто-ОВІ».

«Я хочу попередити всіх - буду особисто брати участь і дивитися на рухомий склад тих, хто хоче виграти тендер на перевезення. Охочих предостатньо. Буду дивитися на автобуси на предмет номерних знаків та інших вимог, і не намагайтеся фотографувати один і той же автобус в різних ракурсах - це не вийде», - зазначив Геннадій Кернес в ході прийому в ХНАДУ.

Микола Мірошник

Автор: Администратор сайта