У Харкові запустили ваучерну програму для переселенців

18.07.2017 07:00 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Безготівкову допомогу на продукти харчування протягом п’яти місяців отримуватимуть 600 родин переселенців області.

Програма, яка реалізується українським фондом «Благополуччя дітей» та Diakonie Katastrophenhilfe за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, втретє працює на території Харківської області. За попередні роки нею скористалося близько 2,5 тисячі вимушено переміщених родин в області. Про це повідомляє сайт ХОДА.

Понад сім тисяч дітей оздоровляться влітку за кошти обласного бюджету

«У цьому році ваучерну допомогу отримають 600 найбільш вразливих родин з числа ВПО. Учасників програми відбирають у процесі двоетапного вивчення їхніх потреб. Серед критеріїв вразливості, які впливають на відбір, – наявність у родині дітей, людей з особливими потребами, вагітних, людей похилого віку, щомісячний бюджет родини тощо, - розповіли організатори проекту. - Упродовж п’яти місяців учасники програми будуть отримувати безготівкову допомогу, яку зможуть витрачати на продукти харчування».

Другим компонентом програми є ведення груп соціально-психологічної підтримки, де люди набуватимуть важливих навичок подолання стресу, виховання дітей без насильства, ведення бюджету, здорового способу життя, ефективної комунікації. Загалом передбачається проведення 70 групових дискусій та тренінгів для дорослих і дітей.

Крім того, в цьому році програма включатиме освітній компонент – дистанційне навчання для здобуття професійних навичок, що дозволять отримувати прибуток, а також консультації з безпечного працевлаштування. У навчанні візьмуть участь 50 ВПО.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта