У поїздах Південної залізниці замінили постіль та ковдри

31.01.2014 09:17 Суспільство
http://iz.com.ua/ http://iz.com.ua/

У 2013 році залізничники придбали нову постільну білизну та ковдри.

Зокрема, залізницями України закуплено 282 313 комплектів постільної білизни із бязі, 7 315 – із тканини сатинової групи, 19 514 літніх та 39 955 зимових ковдр.

Придбання комплектів постільної білизни залізничники здійснюють щорічно. Так, у 2012 році придбано 365 994 комплектів, у 2011 році – 418 144 комплектів.

Заміну комплектів залізничники здійснюють для вагонів СВ через 2 роки використання постільної білизни. Для вагонів цих типів замовляють комплекти покращеної якості з бавовняних тканин сатинової групи. Для купейних і плацкартних вагонів постільну білизну оновлюють кожні 1,5 року.

Термін служби зимових та літніх ковдр складає 4 роки. Вони не відрізняються за якісними характеристиками у різних категоріях поїздів.

Загалом на залізницях України використовується близько 900 тис. комплектів постільної білизни.

Довідково

Комплекти білизни пакуються у прозорий полімерний пакет відповідного розміру з отворами для повітря. З одного боку розміщується логотип Укрзалізниці, найменування залізниці та реквізити структурного підрозділу, який здійснював підготовку комплекту постільної білизни.

Технологія пакування пакета повинна забезпечувати цілісність упаковки та виключати можливість її повторного використання.

У кожний комплект постільної білизни обов‘язково вкладається бірка-вкладка з реквізитами пакувальника та номером зміни.

Постільною білизною спальні вагони забезпечуються відповідно до кількості місць на рейс та з урахуванням його тривалості.

На вагони СВ видаються дві подушки розміром 60 х 60 см.

Автор: Администратор сайта