У школах Харкова заняття не відмінили, але дітей можна залишити вдома

30.01.2014 15:46 Суспільство
http://kiyany.obozrevatel.com/ http://kiyany.obozrevatel.com/

У період сильних морозів харківські школи працюють.

Про це сьогодні, 30 січня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко. Водночас, зазначила директор департаменту, у навчальних установах не заперечуватимуть, якщо батьки вважатимуть за потрібне залишити дітей вдома.

Ольга Деменко пояснила продовження шкільних занять під час низьких температур тим, що багато хто з батьків не мають можливості залишатися вдома з дітьми, якщо заняття скасують.

-У харківських школах навчаються 103 тисячі учнів. Сьогодні 54 тисячі школярів залишилися вдома, 53 тисячы - прийшли на уроки. Якби ми закрили школи, цим 53 тисячам дітей, можливо, ні з ким би було залишитися вдома. Тому ми вважаємо, що це правильний вихід з положення - не відміняти заняття. Батьки можуть сповістити класного керівника про те, що дитина не прийде до школи, зателефонувавши йому, - підкреслила Ольга Деменко.

За її словами, в тих класах, де на заняттях багато відсутніх, будуть повторювати пройдений матеріал, щоб діти, які залишилися вдома через сильні морози, не відстали від програми.
Зазначимо, в останні дні в Харкові спостерігаються сильні холоди: температура навколишнього повітря досягає 18-20 градусів морозу.

Нагадаємо, сьогодні заняття у школах через сильні морози відмінили у 25 районах Харківської області.

Автор: Администратор сайта