У Харкові планують модернізувати школи

14.02.2018 14:45 Суспільство
Фото: Arts Council New Orleans Фото: Arts Council New Orleans
Пілотний проект з енергомодернізації бюджетних установ за рахунок коштів інвестиційних компаній стартував загальноосвітніх школах Шевченківського та Московського районів.

Про це 14 лютого повідомив заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.

За його словами, суть енергосервісу в тому, що компанія проводить заходи щодо енергомодернізації і отримує з бюджету різницю за рахунок зекономлених енергоресурсів, по закінченню договору компанія залишає на балансі школи встановлене там обладнання (металопластикові вікна, індивідуальні теплові пункти тощо). У підсумку школа і місто отримують економію коштів і енергоефективне обладнання. Пілотний проект буде реалізований в школах навесні-влітку 2018 року.

Для пілотного проекту були визначені по п'ять шкіл у Московському і Шевченківському районах міста, які найбільш потребують реконструкції, — повідомляють у прес-службі Харківської міської ради. Зараз на цих об'єктах проводиться енергоаудит — фахівці вивчають проблеми і потреби будівель, для того щоб в подальшому оптимізувати споживання енергоресурсів.

«Протягом місяця буде підготовлений акт з енергоаудиту, після чого ми подамо ці школи на інвестиційний конкурс через майданчик «Прозорро». Після цього буде визначена компанія-переможець, яка проводитиме у цих установах заходи з термомодернізації будівель», — повідомив Дмитро Гармаш.

Читайте також: Дев`ятирічна дівчинка провалилася у каналізаційний люк. Фото

Микола Мельник