У Харкові ПриватБанк видав підприємцю кредит і подарував за це iPhone 7

09.11.2017 11:33 Суспільство

В Україні підбили підсумки акції, яку започаткували Masterсard та ПриватБанк.

До свята Дня підприємця фінансова установа разом із платіжною системою Masterсard вирішили підтримати малий та середній бізнес. Підготували для них подарунки та пільгові умови обслуговування. Всі клієнти, які з 1 по 30 вересня відкрили собі картку «Ключ до рахунку», корпоративну картку World, рахунок для бізнесу на сайті ПриватБанку pb.ua/start або оформили кредит за програмою «КУБ», автоматично стали учасниками розіграшу iPhone7 та Power Bank від платіжної системи Masterсard. Переможців визначала комп'ютерна програма випадковим чином.

Підприємець із Харкова Андрій Зареченський виконав відразу кілька умов акції - відкрив рахунок для бізнесу та отримав кредит за програмою «КУБ». І все це не заради сучасного гаджету. Саме умови роботи з ПриватБанком стали для нього вирішальними.

«Як звичайний клієнт користувався послугами ПриватБанку вже багато років, - розповідає переможець акції Андрій Зареченський. - Вважаю продукти банку найтехнологічнішими на фінансовому ринку України. Коли вирішив зайнятися серйозним бізнесом, навіть питання не було - з яким банком працювати. Відкрив рахунки, дізнався про програму зручного та вигідного кредитування «КУБ». Протягом місяця вирішив усі формальності, отримав фінансування і зараз готовий для відкриття магазину роздрібної торгівлі будматеріалами. iPhone7 від Masterсard став дуже приємним і дуже несподіваним подарунком».

«Крім подарунків і заохочень, ми вирішили підтримати підприємців і пільгами, - інформує керівник напрямку малого та середнього бізнесу ГРУ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. - З 1 вересня для підприємців-початківців ПриватБанк запустив тарифний план «Інкубатор». Це: відкриття рахунку – безкоштовно; щомісячне обслуговування на перші 6 місяців – безкоштовно; зарахування за зарплатним проектом на перші 6 місяців – безкоштовно. Ми розуміємо, як складно починати бізнес, і тому піклуємося про стартапи!».

Що стосується подарунків, то у рамках акції до Дня підприємця 3 головних переможця з Києва, Харкова та Запорізькій області отримали смартфони iPhone7 (32 ГБ) і ще 60 підприємців із всієї України стали власниками акумуляторів Power Bank Xiaomi Mi 10000 від партнера ПриватБанку – платіжної системи Masterсard.

Автор: Администратор сайта