У якому стані дороги області: оперативна інформація

13.02.2017 08:18 Суспільство
Фото:http://new.kh.ukravtodor.gov.ua Фото:http://new.kh.ukravtodor.gov.ua
Станом на 9-ту ранку 13 лютого, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Харківської області.

Про це ідеться в оперативному зведенні Служби автомобільних доріг у Харківській області. 

У період з 11 по 12 лютого істотних опадів не спостерігалось. На  дорогах  місцями була ожеледиця. Температура повітря становила: вночі 5°С - 11°С  морозу, вдень 0°С - 7°С морозу.

13 лютого, вночі місцями по області спостерігається невеликий сніг, мокрий сніг. Вдень, за прогнозом синоптиків, без істотних опадів. Слабкий туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 5 -10 м/с. Температура повітря по області: вночі 6°С - 11°С морозу, вдень 0°С - 6°С морозу.

Минулої доби на дорогах загального користування Харківської області працювало 84 одиниці спецтехніки та 124 робітники дорожнього господарства.

У період з 12 по 13 лютого для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 148 мпіщано-сольової суміші.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами автомобільних доріг державного значення, основних в’їздів у райони та доріг місцевого значення; розкриття узбіч від снігу.

Рух автомобільними дорогами загального користування Харківської області не закривався та не обмежувався, дорожньо-транспортні пригоди за дорожніми умовами відсутні.


Максим Грек

Автор: Менеджер сайта