Україна посилює заходи безпеки через трагедію в Парижі

14.11.2015 13:21 Суспільство

Про це в офіційній заяві повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У зв’язку з трагічними подіями у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, з метою попередження дестабілізації ситуації в Україні, на наступні два тижні правоохоронні структури переходять на посилений режим роботи.
Відповідно до рішень, прийнятих на координаційній нараді під головуванням Президента України, ключові об’єкти інфраструктури (аеропорти, вокзали, автостанції, метрополітени, траси та мости державного значення, об’єкти військово-промислового комплексу тощо), дипломатичні установи, місця масового скупчення людей переводяться на посилений режим охорони.

Для забезпечення безпеки задіяно весь особовий склад органів внутрішніх справ (Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна служба) .

Хочу звернутись до громадян з розумінням ставитися до вимог представників правоохоронних структур про зупинку та перевірку документів та автотранспорту.

Прошу вас утриматись від дій, які можуть бути використані деструктивними силами та спровокувати загрозу громадській безпеці.

Закликаю вас бути пильними та негайно інформувати правоохоронні органи (найближчого правоохоронця або за телефоном 102) про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру, та підозрілі предмети.


Автор: Менеджер сайта