Укрзалізниця продаватиме "березневі" квитки і надалі. Про заяву РДЖ нічого не знають

14.02.2013 15:44 Суспільство
http://news.kh.ua http://news.kh.ua

Завтра, 15 лютого, за 45 діб до дати відправлення відкривається попередній продаж проїзних документів на міжнародні поїзди

Квитки продаватимуть на дати з 31 березня з урахуванням переходу України на літній час.

Про це заявив перший заступник начальника Головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус, повідомляють у прес-службі Укрзалізниці.

«Жодних проблем для пасажирів не буде. Корегується графік руху поїздів з урахуванням переходу на літній час в Україні. Завтра квитки будуть вже у продажу, як це встановлено існуючим порядком, - запевнив Ігор Бреус.

Нагадаємо, сьогодні на сайті Російської залізниці розміщена заява щодо припинення продажу квитків на поїзди далекого прямування, зокрема до України.

"У зв'язку із зверненням Адміністрації залізниць України про припинення продажу проїзних документів через відсутність остаточного рішення про перехід на території України в березні 2013 року на літній час, ВАТ "РЖД", керуючись правилами, затвердженими Радою по залізничному транспорту країн СНД, змушене призупинити продаж проїзних документів на поїзди далекого прямування, в тому числі причіпних і безпересадочних вагонів в повідомленні Україні, відправленням з початкових пунктів РФ з 30 березня 2013 року", ідеться у заяві.

Автор: Администратор сайта