Унікальна ферма під Харковом конкурує з господарствами Європи

20.05.2016 08:50 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
У Красноградському районі будують комплекс на 2 тисячі голів дійного стада.

Сьогодні на підприємстві знаходяться 1000 корів. Продуктивність на підприємстві становить 9 500 кг молока від кожної корови, що трохи вище, ніж у звичайному господарстві Європи. У новому комплексі на підприємстві хочуть досягти рівня Ізраїлю та Америки та планують отримувати 12 000 кг молока.

- Зараз ми будуємо комплекс на дві тисячі голів дійного стада. Молоко у нас класу «екстра», що означає високу якість, – розповів «СК» керівник ТОВ «АФ «Піщанська» Михайло Юрков.- Діяльність підприємства буде забезпечуватися новітньою налагодженою системою управління, але, звісно, потрібні робочі руки. Зараз в основному тут працює близько 360 чоловік, переважно молодь, яка навчається за потрібними спеціальностями.

Харківська область - перша в рейтингу по Україні (Інфографіка)

У 2014 році підприємство отримало нагороду від «Клубу аграрного бізнесу», але, за словами керівництва, їм довелося добре підтягнути усі резерви, а почали вони з техніки та навчання людей.

В Україні підвищується мінімальна зарплата

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, агрофірма «Піщанська» – одне з найкращих та найсучасніших підприємств не лише в Харківській області, але й в державі.

Марина Проценко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта