Унікальний регіональний центр адмінпослуг запрацює у Харкові

Унікальний регіональний центр адмінпослуг запрацює у Харкові

Фото:persha.kr.ua

Регіональний ЦНАП надаватиме близько 400 послуг, у тому числі 140 - соціальних.

У ХОДА анонсували створення  в Харківській області регіонального Центру надання адміністративних послуг. Про нього 13 вересня під час прес-конференції розповіла в. о. голови ХОДА Юлія Світлична.

- Унікальність нового центру полягає в тому, що тут будуть надавати не тільки адміністративні, а й соціальні послуги. Регіональний центр надаватиме близько 400 послуг, з них близько 140 - соціальних, таких як оформлення субсидій та різних видів соціальної допомоги, - розповіла Юлія Світлична. - Також ми створюємо на цій базі центр замкнутого циклу з надання допомоги молодим сім'ям. Тут можна буде отримати всі дозвільні документи: зареєструвати шлюб, народження дитини, оформити матеріальну допомогу, отримати молодіжний кредит або стати в чергу на отримання житла.

Юлія Світлична розповіла, чи збирається брати участь у конкурсі на посаду губернатора 

Крім цього очікується, що у регіональному ЦНАПі працюватимуть фахівці зокрема Державної фіскальної служби. Вони допомагатимуть  забезпечити повний цикл реєстрації підприємців.

Створення ж цього центру, за словами Юлії Світличної, забезпечено низкою домовленостей, що укладені між керівництвом ХОДА та міжнародними партнерами.

- Від наших міжнародних партнерів ми очікуємо організаційної, консультаційної, методологічної, а також фінансової допомоги в організації цього процесу. Так, USAID висловило бажання допомогти нам у створенні Центру адміністративних послуг, в тому числі - програмним забезпеченням, технікою, необхідними пристроями. Для організації допомоги в забезпеченні цього центру ми плануємо залучити близько 400 тисяч доларів США від USAID, - додала в.о. голови ХОДА.

Підсумки вступної кампанії на Харківщині

Регіональний ЦНАП планують відкрити у квітні 2017 року. Центр розміститься в будівлі на пр. Тракторобудівників, 144.

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ