В Україні кожен третій електронний квиток на поїзд продається через ПриватБанк

19.04.2017 08:16 Суспільство
ПриватБанк почав продаж цифрових квитків на поїзди у вересні 2014 року.

У березні 2017 року кожен третій електронний залізничний квиток жителі України купували через ПриватБанк. Як повідомили в Укрзалізниці, усього в березні онлайн було продано понад 1,7 млн залізничних квитків – 37,5 % від загальних продажів. При цьому на частку ПриватБанку припадає 11,7 % від загальних продажів квитків, тобто через найбільший держбанк українці купують кожен третій онлайн-квиток на поїзд.

«Уже цього року ми очікуємо, що оплата залізничних поїздок у режимі онлайн стане домінуючою, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – Якщо людина хоч раз спробувала купити квиток через банк, навряд чи захоче витрачати свій час на черги до вокзальних кас або користуватися іншими онлайн-ресурсами».

ПриватБанк почав продаж цифрових квитків на поїзди у вересні 2014 року. Такі проїзні документи жителям Харкова та Харківської області не потрібно обмінювати в касах на звичайні – достатньо показати провідникові роздруківку електронного квитка або збережену копію на смартфоні, планшеті чи ноутбуці.

Харків`яни електронний квиток на будь-які залізничні напрямки по Україні можуть купити за пару хвилин в Приват24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, а також у відділеннях ПриватБанку та через термінали самообслуговування. Окрім залізничних квитків, через ПриватБанк можна швидко та зручно придбати квитки на автобус або літак по Україні та за кордон.

Автор: Администратор сайта