Вілкул розповів про зарплатні борги. Харківщина на другому місці

04.04.2013 10:56 Суспільство
http://www.19rus.info/ http://www.19rus.info/

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів селекторну нараду з питаннь погашення заборгованості із заробітної плати.

«Є явища, які гірше будь-якого стихійного лиха. Деякі керівники підприємств не думають про людей, яким треба годувати свої родини. Зарплату треба платити вчасно. Уряд знайде механізм закликати їх до відповідальності», - сказав Олександр Вілкул.

З початку року заборгованість із заробітної плати на підприємствах, які перебувають у сфері управління центральних органів виконавчої влади, зменшилася на 2,6 млн. грн. (0,6%) і становить 457,3 млн. грн. Це 47% від загальної заборгованості із заробітної плати по країні.

Лідери із затримки зарплат — Донецька, Харківська області, місто Київ, а також Луганщина, Львівщина та Сумщина. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

«Міністерства повинні проаналізувати ефективність роботи керівників підприємств, які знаходяться в їхньому підпорядкуванні. При необхідності зробити кадрові висновки, - сказав Олександр Вілкул. - Необхідно підвищити ефективність роботи державних підприємств, це стосується освоєння нових ринків, впровадження сучасних технологій, підвищення конкурентоспроможності».

За станом на 29 березня 2013 року заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетної сфери відсутня.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта