Пити воду з джерел у Харкові не рекомендує облСЕС

22.01.2013 13:53 Суспільство
http://www.symbolsbook.ru/ http://www.symbolsbook.ru/
Бутильована вода безпечніша.

Як розповіла начальник головного управління СЕС в Харківській області, головний державний санітарний лікар Харківської області Тетяна Колпакова, воду з джерел пити небезпечно, тому що вона не має стабільної якості.

- Це поверхневі водоносні горизонти, які не вивчені. Не завжди місця для забору води обладнані. Населення Харкова вважає, що у Саржиному Яру гарне джерело. Я не буду цьому суперечити, але ризики вживання джерельної води набагато більші, ніж вживання безпечної бутильованої альтернативної води, - зазначила Тетяна Колпакова.

Особливо небезпечно пити таку воду у паводковий період, коли температура повітря постійно змінюється. Тала вода, що несе з собою всілякий бруд, може потрапити до джерела.

Тетяна Колпакова додала, що до бутильваної води слід також відноситися з обережністю: звертати увагу на терміни зберігання. Купуючи воду на розлив, необхідно слідкувати за власною тарою а також звертати увагу на шланги та крани, з яких подається вода.

- Кожен обирає те що може собі дозволити, - каже головний санлікар області. -  Бутильована вода в склі, негазована з альпійських джерел неймовірно дорога, тому рекомендувати її я не маю права. В залежності від можливостей можна вибрати бутильовану воду, запаковану у виробничих умовах чи воду на розливу тару покупця. Необхідно слідкувати за своєю тарою, аби вона була чистою.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта