Волонтери з США під Харковом ремонтують дитсадки та навчають дітей англійської

11.01.2013 07:00 Суспільство
http://www.nr2.ru http://www.nr2.ru
9 січня Борівщину з робочим візитом відвідала представник Європейської Волонтерської Служби «SALTO» Анна Славічева.

Голова Борівської районної ради Євген Жук розповів: «В минулому році громадська організація «Агентство соціально-економічного розвитку Борівщини», створена Ресурсним центром районної ради, подала заявку до Європейської Волонтерської Служби на запрошення до співпраці волонтерів Євросоюзу.

В районі вже працює волонтер Корпусу Миру США Блейклі Нефф, з його допомогою впроваджено кілька грантових проектів: у с. Підвисоке зроблено вуличне освітлення, в с. Піски-Радьківські в дитячому навчальному закладі та в школі замінили вікна на металопластикові, в с. Підлиман зробили ремонт дитячого садочку, встановлено очисні фільтри на воду в дитячому садочку смт. Борова, закуплено оргтехніку для Будинку дитячої та юнацької творчості, запрацювало шкільне радіо в Борівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Крім цього, Блейклі Нефф безкоштовно викладає англійську в дитячому садочку і Будинку дитячої та юнацької творчості, а влітку в позаміському закладі відпочинку та оздоровлення «Орлятко» він організував зліт волонтерів Корпусу Миру США, які приїхали з усієї України», повідомляє прес-служба облради.

Анна Славічева поділилася своїми враженнями від візиту на Борівщину: «Позитивним є те, що багато керівників зацікавлені програмою нашої організації «Молодь в дії», мають гарні ідеї щодо впровадження молодіжних проектів. Особливо мені сподобалося, що місцева влада підтримує всі ці ініціативи».

Інформацію про акредитацію буде отримано на початку лютого. Після цього районна громадська організація «Агентство соціально-економічного розвитку Борівщини» отримає можливість запрошувати будь-яку кількість волонтерів із Євросоюзу віком від 18 до 30 років.

На кожного волонтера Євросоюз платитиме 440 Євро на місяць, ці кошти витрачатимуться на харчування, проживання і реалізацію проектів, що впроваджуватимуться на території району.

Автор: Администратор сайта