Вулицю Москалівську перекриють. Рух транспорту змінено

29.11.2016 06:15 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Рух транспорту по вул. Москалівській, на ділянці від вул. Гольдбергівської до вул. Текстильної, буде обмежений з 9:00 до 20:00 з 29 листопада до 5 грудня.

Це пов'язано з капремонтом трамвайних шляхів - повідомляють у прес-службі Харківської міської ради.

На цей період рух транспорту для об'їзду ділянки, де виконуються роботи, буде організований наступним чином:

- на ділянці від вул. Валер'янівської до вул. Основ'янської смугою руху в напрямку вул. Гольдбергівської - односторонній рух в напрямку вул. Текстильної, а рух автомобілів у бік вул. Гольдбергівської - по другорядній дорозі, що проходить уздовж основної проїжджої частини вул. Москалівської;

- на ділянці від вул. Основ'янської до вул. Текстильної вільною від проведення робіт смугою в напрямку вул. Гольдбергівської - двосторонній рух.

Також з 9:00 до 20:00 з 29 листопада по 5 грудня буде заборонений рух трамваїв по вул. Москалівській, на ділянці від вул. Гольдбергівської до розворотного кола «Новожаново», і вул. Миколи Бажана, на ділянці від вул. Москалівської до розворотного кола «Новоселівка». У зв'язку з цим рух трамваїв буде організований наступним чином:

№3: Залютино - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - Південний вокзал;

№7: не курсує;

№27: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - вул. Молочна - вул. Гольдбергівська - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - Південний вокзал.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта