Харківську область охопила посуха

Харківську область охопила посуха

Фото: GrowHow.in.ua

Чверть території України потерпає від нестачі дощів. Найбільший дефіцит опадів синоптики спостерігають у Запорізькій, Херсонській та Харківській областях.

Про це 18 червня заявила керівник агрометеорологічного відділу Укргідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляє «Інтерфакс-Україна». За її словами, посуха в Україні спостерігається переважно в південно-східній частині країни.

Як повідомила «СК» керівник відділу прогнозів Харківського обласного гідрометцентру Євгенія Ляшенко, на території Харківщини не слід чекати дощів і в найближчі дні.
— Вірогідність опадів припадає на 20-21 червня, але вона дуже невелика, — додає синоптик.За її словами, на ці дні зберігатимуться високі показники температури повітря. Так, 20 та 21 червня вночі синоптики прогнозують +14-19 градусів, удень +27-32.

— 22 червня слід очікувати на максимально спекотний день — уночі температура буде +17-22 градуси, а вдень — + 29-34 градуси. Наступного дня, 23 червня, ми очікуємо атмосферний фронт, тож картина може змінитися, — додала Євгенія Ляшенко.

Читайте також: На реконструкцію амбулаторії в Балаклії виділили 3 мільйони гривень

Олександр Ушаков

Матерiaли по темі