Харків'ян запрошують на «Бал хризантем» у Фельдман Екопарк. Програма заходу

04.10.2018 12:41 Суспільство
Фото: timeua.info Фото: timeua.info

До свята вже підготували 40 тисяч хризантем 25 сортів.

Найближчими вихідними, 6-7 жовтня, офіційно стартує головна подія осені — довгоочікуваний Бал хризантем в Фельдман Екопарк. Як і обіцяли організатори, цього року на гостей свята чекає ще більше квітів і багато нових флористичних композицій.

— Близько 40 тисяч хризантем 25 сортів і найрізноманітніших забарвлень уже висаджені на території Екопарку. Зараз завершуються роботи зі створення квіткових скульптур. Відкриємо секрет: на радість малюкам і дорослим з'являться нові сюжети, пов'язані з добре відомими народними казками і улюбленими лісовими персонажами. Приїжджайте — самі все побачите, — побажав зберегти інтригу головний озеленювач Фельдман Екопарк Микола Дворецький.

Сама експозиція «золотих квіток», як перекладаються з грецької «хризантеми», триватиме до заморозків, тому всі бажаючі встигнуть нею помилуватися. А ось урочисте відкриття Балу відбудеться саме 6-7 жовтня. Організатори підкреслюють це і закликають керуватися тільки інформацією з офіційних джерел. Вони акцентують на цьому увагу в зв'язку зі збільшенням кількості фейків, що поширюються в соцмережах.

Також організатори нагадують, що вхід на територію Соціально-гуманітарного мультикомплексу і участь у всіх заходах в ці дні, як і завжди, абсолютно безкоштовні. Про те, як дістатися до Фельдман Екопарк на безкоштовному фірмовому автобусі з різних районів Харкова, можна дізнатися з розкладу на офіційному сайті.

Варто зазначити, що програма відкриття Балу хризантем 6 і 7 жовтня буде традиційно розрахована на всю сім'ю: розваги будуть і для дітей, і для дорослих. У ній будуть задіяні всі локації і активності Соціально-гуманітарного мультикомплексу.

І в суботу, і в неділю святковий захід розпочнеться о 10:00 з урочистого флешмобу від арт-групи Фельдман Екопарк. Протягом усього дня в різних локаціях будуть проходити міні-концерти живої музики «В гармонії з природою». З 11:00 на головному майданчику в суботу виступатимуть музично-танцювальні колективи, а в неділю буде звучати класична музика у виконанні симфонічного оркестру.

Для дітей там же проводитимуться інтерактиви, ігри та вікторини з призами, а на «Нескучній алеї» урізноманітнять дозвілля традиційні майстер-класи: ліплення з глини, плетіння браслетів, виготовлення іграшкових корон. У суботу та неділю (11:00) «Театр дітей та тварин» представить на своїх підмостках спектакль «Хризантеми — квіти натхнення», а Кінний комплекс у неділю (13:00) покаже шоу-парад коней, який завершить теплий сезон у Фельдман Екопарк.

Нагадаємо, що Бал хризантем у Фельдман Екопарк — це традиційний подарунок Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» співвітчизникам, а особливо всім працівникам сфери освіти до Дня вчителя.