Як на Харківщині порушують виборче законодавство

09.07.2019 16:15 Суспільство
Фото: freelife.cv.ua Фото: freelife.cv.ua
За минулу добу в області поліцейськими було зареєстровано 19 порушень виборчого законодавства.

Відповідні заяви та повідомлення надійшли до Київського, Московського, Балаклійського, Великобурлуцького, Первомайського, Лозівського та Харківського відділів і відділень поліції. Повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області.

Так, до Київського відділку поліції звернувся харків’янин та повідомив про пошкодження агітаційного намету на вулиці Наталії Ужвій. А на вулиці Академіка Павлова невідомі пошкодили агітаційну палатку депутата Верховної Ради України. За інформацією правоохоронців, чотири невідомі молодики відібрали листівки в агітаторів та порізали палатку, а потім втекли.

До Московського відділку поліції надійшло звернення громадянина про виявлення на вулиці Семіградській білборду, який містить недостовірну і компрометуючу інформацію відносно однієї політичної партії.
Житель міста Лозова повідомив про те, що невідомий облив фарбою два бігборди з агітаційними матеріалами кандидата в депутати ВР України.

Окрім цього, до поліції надійшли повідомлення про факт можливої роздачі морозива в Балаклійському районі, розміщення агітаційних матеріалів на деревах і стовпах у Великобурлуцькому районі та білбордів у Первомайському районі і проведення агітаційних заходів у Лозівському та Харківському районах.

Всі звернення та повідомлення зареєстровані у Журналах єдиного обліку територіальних підрозділів поліції Харківщини. Проводяться перевірки.

З початку передвиборчої кампанії поліцією Харківщини зареєстровано 224 повідомлення про порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України». Слідчими відкриті 20 кримінальних проваджень та складено п’ять адміністративних протоколів. За 108 заявами під час проведення перевірки порушень законодавства не виявлено.

Читайте також: Процес об’єднання громад активізувався в Куп’янському районі

Андрій Соха