Як отримати дешеву путівку до дитячого табору Харківщини. Коментар заступника губернатора.

24.04.2013 08:14 Суспільство
www.mir1.ru www.mir1.ru
В цьому році фонд соціального страхування по Харківській області виділив 24,5 млн гривень для компенсації вартості путівок у дитячі оздоровчі табори.

Про це повідомив під час прямої телефонної лінії в газеті “Слобідський край” заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

- В цьому році фонд соціального страхування по Харківській області виділив 24,5 млн гривень для компенсації в розмірі 900 гривень на кожну путівку (всього приблизно 9 тисяч путівок), - говорить Євген Савін. - Якщо ви є застрахованою особою, працюєте на підприємстві будь-якої форми власності і відраховуєте кошти у фонд соцстраху, ви можете зменшити вартість путівки на 900 гривень у будь-який табір області. Сьогодні у нас достатньо коштів, щоб усе компенсувати.

За словами заступника губернатора, ціни на путівки до таборів у цьому році істотно не подорожчають, в середньому по області путівки коштують від 1500 до 2600 грн за 21 день.

Також безкоштовні путівки надаються десяти категоріям дітей (серед них обдаровані, інваліди, діти- сироти і т.д.). В цьому році у Харківській області відкриються усі 37 оздоровчих таборів.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта