Як правильно купити іменний квиток на поїзд та електричку. Роз'яснення Південної залізниці

27.03.2013 15:22 Суспільство
http://korrespondent.net http://korrespondent.net

Починаючи з 6 квітня 2013 року оформлення у квитковій касі повних та дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді, буде здійснюватися із внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира із слів особи, яка здійснює оплату про

При цьому пред’явлення документу, який засвідчує особу, не обов’язково.

Як повідомили у прес-службі Південної залізниці, під час оформлення проїзних документів з використанням мобільного зв’язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування тощо прізвище та ім’я особи, що буде здійснювати поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату проїзного документа.

Зазначене передбачене постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» від 06 березня 2013 року № 160, яка набирає чинності з 06.04.2013. Проїзні документи, придбані до набрання чинності зазначеною постановою, без зазначення прізвища та імені є дійсними до 20 травня поточного року.

Прізвище та ім’я також будуть вказуватися при оформленні усіх видів пільгових проїзних документів (студенти, інваліди, учасники війни тощо). При оформленні пільгових проїзних документів необхідно пред’явити документ, що підтверджує право на пільговий проїзд. Інших додаткових документів, які посвідчують особу, пред’являти не потрібно.

Посадка пасажира в поїзд з дитиною до 14 років буде здійснюватися при наявності проїзного документа та оригіналу документа, який підтверджує вік дитини.

У проїзних документах (крім пільгових та безоплатних) на проїзд у регіональних поїздах (з 800 нумерацією - електро та дизель- поїзди підвищеного комфорту, а також поїзди формуванням Південної залізниці №№ 173/174 Харків- Суми, 171/172 та 189/190 Суми-Київ, 177/178 Харків- ім. Т. Шевченка, 179/180 Харків-Луганськ) та квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище і ім’я особи не зазначаються.

Автор: Администратор сайта