Які дороги відремонтують в Харківській області в цьому році

28.02.2017 13:58 Суспільство
Фото: google.com.ua Фото: google.com.ua
Про це розповіли чиновники 28 лютого, в ході прес-конференції.

Як повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка, капітального ремонту доріг в цьому році практично не планується.

На сьогодні розпорядженням Кабінету міністрів України від 1 лютого 2017 року прийнято фінансування з капітального та поточного ремонту доріг нашої області на суму 122,7 млн грн.

"Гроші ще на рахунки не зайшли, але є розпорядження і ми сподіваємося за якнайшвидше розпочати роботу на запланованих об'єктах", - повідомив Сергій Пляка, - "Капітальних ремонтів в цьому році практично не буде. Передбачено відновлення, а почасти й будівництво шляхопроводу в районі села Губарівка, Богодухівського району, по дорозі Харків-Охтирка. Ми закінчили тендерну процедуру, і з 1 березня підрядник починає підготовчу роботу. Ще плануємо закінчити розпочаті два роки тому роботи на так званій Новій Сімферопольській трасі" - повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Також, за словами чиновника, в цьому році дорожники планують продовжити ремонт дороги Чугуїв-Мілове. В першу чергу буде приділено увагу проїзду від Куп'янська до Луганської області, будуть максимально виправлені ті дефекти, які залишилися на ділянці від Коробочкине до Куп'янська. Частково відремонтована буде окружна, Мерефа - Лозова в сторону Павлограда, Мерефа-Зміїв, Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка, Приколотне-Великий Бурлук. Всі ці об'єкти на сьогоднішній день затверджені постановою Кабінету міністрів і на них закладені певні суми.

На думку заступника голови ХОДА Євгена Шахненко, найпроблемніша ділянка дороги Харківської області — це Мерефа-Лозова-Павлоград. За його словами, це найважче напрямок на сьогоднішній день, і, звичайно, вимагає дуже серйозних робіт.

Сергій Пляка повідомив, що за сприятливих погодних умов, дорожники вийдуть на ямковий ремонт доріг області 15 березня.

Олександр Гаркавець

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта