У Харківській області посилюють заходи безпеки

28.04.2017 09:30 Суспільство
Фото: 112 Україна Фото: 112 Україна
Правоохоронці Харківщини перейдуть на посилений режим несення служби.

Заходи безпеки в області будуть посилені з 30 квітня – протягом усіх травневих свят. Про це йдеться на сайті ХОДА.

"8 та 9 травня в регіоні традиційно пройдуть масові заходи за участю ветеранів Другої світової війни, учасників АТО, представників органів влади та громадськості. Безпека всіх, хто візьме участь у відповідних заходах, має бути гарантована, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. – Керівництво силових структур області несе особисту відповідальність за недопущення провокацій та спроб дестабілізувати ситуацію в регіоні."


Юлія Світлична дала відповідні доручення щодо переходу на посилений режим несення служби керівництву ГУ Національної поліції України в Харківській області, обласного управління СБУ та прокуратури.

На необхідності збільшити на травневі свята кількість патрулів на вулицях обласного центру керівник ХОДА наголосила 28 квітня під час зустрічі з начальником Управління патрульної поліції Харкова Вадимом Лісничуком.

До охорони громадського порядку на Харківщині також залучать бійців Національної гвардії України, особовий склад та курсантів військових вишів регіону. У посиленому режимі на свята працюватимуть і прикордонники.

Для координації роботи силових структур при ХОДА постійно діятиме оперативний штаб.

Олександр Ушаков

Автор: Администратор сайта