Зростання потоку автотранспорту на "Барабашово" за місяць перевищило 12 %

04.05.2017 10:30 Суспільство
Зростання потоку автотранспорту оптових покупців торгового центру «Барабашово» в квітні зріс на 12,3 %.

Таким чином, плановий показник збільшення потоку автотранспорту покупців в рамках програми «Барабашово. Перезавантаження» досягнуто. Про це 4 травня повідомила прес-служба торгового центру.

За оцінками маркетингових служб «Барабашово», товарообіг роздрібної та оптової торгівлі в першому кварталі 2017 року в зіставних цінах збільшився на 5,3 % і 5,8 % відповідно. Також досягнуто показника зі збільшення суми середнього чека (11,2 %). Саме збільшення потоку автотранспорту дозволило забезпечити таку позитивну динаміку.

В адміністрації торгового центру прогнозують, що показник зростання оптових продажів в 7-9 %, закладений в програму «Барабашово. Перезавантаження», буде досягнутий вже в серпні-вересні 2017 року (а не до кінця року, як передбачалося раніше).

- Сьогодні склалися унікальні умови, що дозволяють «Барабашово» бути лідером за обсягами і динамікою продажів. Значну роль в цьому зіграла істотна лібералізація позиції торгового центру  відносно покупця і підприємця. У непростих економічних умовах нам вдається знаходити нові ефективні рішення. Одним з таких рішень стала реалізація програми «Барабашово. Перезавантаження», - прокоментували динаміку зростання в прес-службі торгового центру.

Довідка

За даними Державної служби статистики України, товарообіг роздрібної торгівлі в Україні в першому кварталі 2017 року в зіставних цінах збільшився на 3,1 % порівняно з аналогічним періодом минулого 2016 року.

Автор: Администратор сайта