Сергій Чернов: Будемо підтримувати кандидатуру Артура Товмасяна на посаду голови Харківської облради

Сергій Чернов: Будемо підтримувати кандидатуру Артура Товмасяна на посаду голови Харківської облради

Про це чинний голова Харківської обласної ради Сергій Чернов заявив 11 грудня, перед початком першої сесії нового складу.

"Фракція політичної партії «Успішний Харків» прийняла таке рішення, і ми будемо підтримувати кандидатуру на посаду Харківської обласної ради Артура Товмасяна", – повідомив в інтерв’ю кореспонденту МГ «Об’єктив».

За його словами, це абсолютно нормальна ситуація, і сьогодні кожен зі 120 депутатів Харківської обласної ради може бути головою обласної ради.

"Тому я командна людина, і завжди підтримував рішення тієї команди, в якій я працюю", – додав Сергій Чернов. 

Інформацію про те, що Сергій Чернов знімає свою кандидатуру, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов в ефірі Суспільного увечері 10 грудня.

За його словами, Сергій Чернов вирішив зняти свою кандидатуру на посаду голови Харківської облради, яку він очолював з 2008 року. Нагадаємо, раніше «Блок Кернеса – Успішний Харків!» одноголосно підтримав кандидатуру Сергія Чернова на цю посаду.

Як повідомив секретар Харківської міської ради, вчора, 10 грудня, на зборах фракції було вирішено, що представники партії в облраді підтримуватимуть кандидата від «Слуги народу» Артура Товмасяна.

Читайте також: Хто очолив нові райради Харківської області

Трансляцію сесії дивіться на нашій сторінці в Facebook за посиланням

Матерiaли по темі

Автор: Андрій Соха
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: