Стали відомі офіційні результати виборів ще у чотирьох містах Харківщини

05.11.2020 10:40 Вибори

ЦВК оприлюднила результати виборів голів та депутатів до Богодухівської, Валківської, Дергачівської та Зміївської міських громад.

Богодухівська громада

Очільником Богодухівської міської громади став директор Харківської СДЮШОР з водних видів спорту Яни Клочкової Володимир Бєлий ("БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!").

До Богодухівської міської ради пройшли представники шести політичних сил. Найбільше мандатів – 9 – отримав "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!": Бєлий Володимир Миколайович, Васенін Анатолій Семенович, Шахбазян Анзор Єрчанікович, Рубаник Ольга Володимирівна, Рогинська Любов Іванівна, Тризна Володимир Іванович, Васенін Максим Анатолійович, Бєлая Тетяна Вікторівна, Стойчик Віктор Миколайович.

З "БЛОКУСВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" буде 7 своїх представників у міськраді, проте їх прізвища відсутні на сайті ЦВК. Відсутня інформація й про "СЛУГУ НАРОДУ", лише відомо, що партія отримала 6 мандатів.

Стільки ж представників буде й в ОПЗЖ: Рябка Роман Олександрович, Задорожня Ольга Дмитрівна, Рижонков Андрій Володимирович, Вакуленко Володимир Миколайович, Бабенко Андрій Олексійович, Бобрик Володимир Анатолійович.

По три депутати будуть від "ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНІСТІ" (Скорик Олександр Олексійович, Лещенко Надія Вікторівна, Панов Сергій Федорович) та Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" (Колосарьов Олександр Іванович, Ситник Леонід Миколайович, Ярошенко Роман Іванович).

Валківська громада

Очільником Валок переобрано чинного міського голову Валерія Скрипніченка ("БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!").

До міської ради пройшли представники чотирьох партій. По шість мандатів отримали "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" (Скрипніченко Валерій Володимирович, Дараган Володимир Андрійович, Бородіна Ірина Володимирівна, Петренко Микола Андрійович,Тижненко Сергій Васильович, Кириченко Володимир Миколайович), "СЛУГА НАРОДУ" (Войтенко Віктор Іванович, Харченко Олександр Леонідович, Осадча Наталія Миколаївна, Оноша Віталій Петрович, Походящий Віктор Іполитович, Яцина Юрій Дмитрович) та "Сила Людей" (Аксьонов Юрій Олександрович, Д’яченко Марина Василівна, Криворучка Олександр Валерійович, Щедріна Яна Анатоліївна, Степанов Станіслав Іванович, Мусаєва Марина Олександрівна).

По чотири представники в міськраді матимуть "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (Положій Олександр Михайлович, Холодна Оксана Михайлівна, Решетько Віталій Валентинович, Холодний Олександр Миколайович) та "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (Шаповал Євген Володимирович, Борщ Ольга Іванівна, Лісовин Микола Якович, Супрун Віталій Павлович).

Дергачівська громада

Очільником Дергачівської міської громади обрано чинного голову Козачолопанської селищної ради Вячеслава Задоренка ("БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!").

До міської ради пройшли представники чотирьох політичних сил. Найбільше мандатів – 12 – у "БЛОКУ СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!": Задоренко Вячеслав Валентинович, Степаненко Володимир Олексійович, Мицай Володимир Олексійович, Головко Валерій Валерійович, Нікольченко Ігор Юрійович, Фомін Юрій Вікторович, Ключка Олена Василівна, Дударєва Тетяна Анатоліївна, Рубан Олександр Миколайович, Вакуленко Людмила Михайлівна, Сєрєков Олександр Дмитрович, Кучеренко Світлана Миколаївна.

10 представників у міськраді матиме "СЛУГА НАРОДУ": Жидков Костянтин Сергійович, Зєнькова Ніна Олексіївна, Кисіль Владислав Юрійович, Фісун В’ячеслав Олександрович, Бондаренко Катерина Іванівна, Бєсєдін Сергій Олексійович, Євчун Олена Олександрівна, Кушнарьов Роман Сергійович, Усов Володимир Вікторович, Дончак Дмитро Юрійович.

"БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" представлятимуть 7 депутатів: Стрілець Віра Петрівна, Гилун Віктор В’ячеславович, Гаплєвська Інна Борисівна, Сінєльнік Наталія Миколаївна, Поліщук Іван Семенович, Без’язичний Євгеній Михайлович, Алєксєєнко Олександр Васильович.

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" отримала 5 мандатів (їх прізвища відсутні на сайті ЦВК).

Зміївська громада

Очільником Зміївської міської громади обрано чинного голову Зміївської РДА Павла Голоднікова ("СЛУГА НАРОДУ").

До міської ради пройшли представники чотирьох партій. Найбільше мандатів отримала "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", вона матиме 12 своїх представників, проте їх прізвища не вказані на сайті ЦВК.

"БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" отримав 10 мандатів: Кучков Петро Володимирович, Руднєв Сергій Вікторович, Пархоменко Світлана Сергіївна, Полончук Володимир Анатолійович, Стадніков Геннадій Анатолійович, Байрачна Вікторія Володимирівна, Пилипенко Олена Анатоліївна, Веретеннікова Надія Анатоліївна, Доброскок Євген Віталійович, Танашкіна Людмила Олександрівна.

Трохи менше – 9 мандатів – "СЛУГА НАРОДУ": Голодніков Павло Вікторович, Челапко Денис Валерійович, Гончаров Валерій Леонідович, Бідулін Олег Анатолійович, Куліш Віталій Миколайович, Двигун Євген Іванович, Сумцова Інна Григорівна, Усіченко Андрій Володимирович, Нечепоренко Євген Тимофійович.
"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" матиме 3 представників у Зміївській міськраді: Курінний Сергій Миколайович, Бєлявцева Тетяна Василівна, Колпаков Костянтин Миколайович.

Нагадаємо, вже відомі офіційні результати виборів до Балаклійської та Красноградської міських громад.

Читайте також: Ще в чотирьох селищних громадах Харківщини оголосили офіційні результати виборів

Автор: Андрій Соха