Хто став депутатом Харківської обласної ради – список

Хто став депутатом Харківської обласної ради – список

Харківська обласна ТВК оприлюднила результати виборів до обласної ради.

Як «СК» повідомляв уже раніше, найбільше голосів виборців отримав «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», тож представники цієї політичної сили стануть найбільшою фракцією в облраді – 46 мандатів:
1. Ткаченко Олександр
2. Цибульник Неллі
3. Кузнецова Ганна
4. Кононенко Альберт
5. Онищенко Дмитро
6. Гуревич Олег
7. Тесленко Сергій
8. Гармаш Олексій
9. Шеветовський Валентин
10. Заколодяжний Владислав
11. Терехов Ігор
12. Федотова Карина
13. Святаш Володимир
14. Водовозов Євгеній
15. Гагарін Віталій
16. Різник Михайло
17. Столяренко Тетяна
18. Бойко Валерій
19. Гречаніна Олена
20. Середенко Катерина
21. Косінов Станіслав
22. Бабаєв Володимир
23. Горгунова Ганна
24. Кацуба Володимир
25. Гасан Людмила
26. Ротач Світлана
27. Лазарєв Геннадій
28. Біловол Тетяна
29. Горішний Ігор
30. Зеленський Максим
31. Чернов Сергій
32. Остапчук Віктор
33. Немикіна Людмила
34. Мураєва Валерія
35. Кухар Олександр
36. Панов Віталій
37. Радьков Сергій
38. Кернес Кирило
39. Масельський Степан
40. Фадєєнко Ганна
41. Гурова Капіталіна
42. Каратуманов Олег
43. Сухонос Марія
44. Красносельський Микола
45. Бовдуй Іван
46. Столбовий Павло.

29 депутатських мандатів отримала «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:
1. Стронов Андрій
2. Назаров Артем
3. Власов Валерій
4. Рябко Володимир
5. Хурсенко Сергій
6. Лесик Олексій
7. Прядко Максим
8. Северінов Артур
9. Андрєєв Олександр
10. Скоробагач Володимир
11. Аврамов Віталій
12. Літвінов Ростислав
13. Діденко Олександр
14. Бакманян Армен 
15. Білокудря Валерій
16. Головко Юлія
17. Шенцев Микита
18. Юрков Володимир
19. Россіхін Василь
20. Мацегора Геннадій
21. Говоров Валерій
22. Райнін Ігор
23. Гладкоскок Сергій
24. Естеровська Світлана
25. Бочарнікова Олена
26. Ніколаєнко Антон
27. Малиш Андрій
28. Ващенко Ганна
29. Коробко Тетяна

17 своїх представників в облраді матиме президентська партія «СЛУГА НАРОДУ»:
1. Кошовський Сергій
2. Суботін Віктор
3. Семенуха Роман
4. Канцелдал Любов
5. Товмасян Артур
6. Дейнеко Руслан
7. Ісламов Вісхан
8. Гатько Анатолій
9. Єгорова-Луценко Тетяна
10. Федченко Сергій
11. Ковалевська Юлія
12. Григоров Сергій
13. Григорян Юлія
14. Онадська Олена
15. Попов Олександр
16. Федорик Сергій
17. Захарченко Ігор.

Стільки же депутатських мандатів виборов і «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»:
1. Шатохін Євген
2. Літвінов Олексій
3. Пітько Валерій
4. Куценко Микола
5. Орлова Лариса
6. Король Геннадій
7. Хвесик Андрій
8. Русецький Анатолій
9. Акулов Василь
10. Світлична Юлія
11. Білявцева Вікторія
12. Коваленко Віктор
13. Ісіченко Андрій
14. Скорий Денис
15. Турінський Олександр
16. Львова Ольга
17. Чаплигіна Катерина.

 Також до складу обласної ради увійшли 11 депутатів від «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ»:

1. Ісаєнко Ігор
2. Дорошенко Олександр
3. Чебишев Сергій
4. Козловський Анатолій
5. Пономаренко Сергій
6. Куц Галина
7. Скорик Олександр
8. Ройтблат Алла
9. Храпко Кирило
10. Лехан Ольга
11. Курашова Катерина.

Читайте також: Стали відомі переможці виборів ще в шести сільських громадах області

 

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: