Вісім міськрад Харківщини. Розстановка політичних сил

04.11.2015 15:50 Влада
Фото: helpcenter.org.ua Фото: helpcenter.org.ua

Серед міських рад області наразі вже відомі склади чотирьох з семи рад міст обласного значення і чотирьох з десяти рад міст районного значення.

З великих міст повний склад нового депутатського корпусу відомий лише у Люботині. Для решти міськрад ЦВК оприлюднив лише розподіл депутатських місць між партіями. Так, у Люботинську міськраду проходять шість партій: "Відродження", "Солідарність", "Батьківщина", "Сила людей", "Громадянська позиція" і "Укроп". Найбільше своїх кандидатів - 12 чоловік - вдалося провести в раду "Відродженню". Ця партія набрала 2248 голосів. Дев'ять депутатів пройшли від "Солідарності". Результат партії 1562 голоси. Удвічі менше підтримки має у Люботині "Батьківщина" - 848 голоси і п'ять мандатів. Чотири депутати пройшли від "Сили людей" (696 голосів) і по два від "Громадянської позиції" (398 голоси) і "Укропу" (377 голоси).

В новій Ізюмській міськраді наразі працюватимуть представники семи партій: "Відродження" (10 депутатів), "Нові обличчя" (9 депутатів), "Нова держава" (5 депутатів), "Наш край" (3 депутати), Партія Пенсіонерів України (3 депутати), "Солідарність" (2 депутати) і  "Батьківщина" (2 депутати).

Представники п'яти партій складуть нову Куп'янську міськраду. Абсолютну більшість - 20 з 34 депутатів - представляє "Відродження", шість мандатів отримала "Солідарність", чотири "Наш край" і по два "Батьківщина" і Партія ветеранів Афганістану.

А от у Чугуєві виборці віддали перевагу партії "Центр", яка за результатами виборів здобула 17 з 34 мандатів. Сім депутатів пройшли від "Нашого краю", п'ять від "Солідарності", три - "Відродження" і два - "Нової держави".

Серед міських рад міст районного значення дві (Вовчанська і Дергачівська) вже мають повні списки депутатів, а ще дві (Зміївська і Красноградська) - розподіл мандатів між партіями.

До Вовчанської міськради пройшли "Відродження" (9 мандатів), "Солідарність" (6 мандатів), "Наш край" (4 мандати), "Батьківщина" (3 мандати), Радикальна партія Олега Ляшка і "Соціалісти" (по 2 мандати).

У Дергачівській міськраді ростановку сил наступна: 16 мандатів у "Відродження", чотири - "Солідарності", по два - "Батьківщини", "Свободи" і "Укропу".

Всього чотири партії пройшли до Зміївської міськради: "Центр" (17 мандатів), "Солідарність" (4 мандати), "Батьківщина" (3 мандати) і "Відродження" (2 мандати).

У Красноградській міськраді найбільше найбільше буде представників "Відродження" - 12 депутатів, п'ять пройшли від Аграрної партії України, по три від "Солідарності" і "Батьківщини", два - Радикальної партії Олега Ляшка і один - "Сила людей".

Станіслав Сорока

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта