Аваков анонсував звільнення та ротації у харківській міліції

08.04.2014 09:50 Влада

Міністр внутрішніх справ Аваков відділить патріотів від саботажників у харківській міліції

Арсен Аваков має намір звільнити 30% особового складу харківської міліції за саботаж під час масових заворушень у Харкові. Про це Аваков заявив на брифінгу журналістам.

“Харківський “Беркут”, як і вся харківська міліція, потребує нового погляду. Я вчора констатував те, що значна частина міліції не стільки служила Батьківщині, скільки саботувала процес. І цей факт потребує моєї реакції. Я думаю, що 30% харківської міліції піде, а на її місце буде призвано іншу міліцію”, - сказав Аваков.

Водночас він зазначив, що в ході ліквідації безладів, були інші правоохоронці, які “в ході антитерористичної операції проявили себе як справжні патріоти, готові служити Батьківщині. Тому не варто рівняти всіх під одну гребінку. Цей процес складний, але ми будемо його проводити”.

6-7 квітня в Харкові агресивно налаштовані молодики з проросійськими гаслами захопили ОДА, розгромили телекомпанію АТН, жорстоко побили учасників мітингу за єдність України. За словами очевидців, місцева міліція практично не перешкоджала цим безчинствам.

Джерело: УНІАН
Автор: Администратор сайта