Балута представив трьох своїх заступників (ФОТО)

Балута представив трьох своїх заступників (ФОТО)

Фото Віктора Кочетова

Сьогодні губернатор Харківщини Ігор Балута представив своїх заступників.

Так, в. о. заступника голови ХОДА буде Ігор Райнін. Він займатиметься фінансово-економічним блоком, сільським господарством, містобудуванням і архітектурою.

Ігор Балута та Василь Хома

В. о. заступника з гуманітарних питань стане Юрій Георгієвський. Він також координуватиме співпрацю з правоохоронними органами та керуватиме юридичним департаментом. Раніше Георгієвський був помічником народного депутата на громадських засадах. Має юридичну освіту, певний час викладав, а також займався адвокатською діяльністю.

Ігор Райнін

На своїй посаді залишиться Василь Хома. Проте у нього додасться обов'язків. Відтепер він також відповідатиме за роботу паливно-енергетичного комплексу та ЖКГ.

Юрій Георгієвський

Також Ігор Балута розповів, що призначить на посаду радника губернатора Сергія Авершина, який раніше був директором Департаменту економіки і міжнародних відносин.

Поділився губернатор і своїми думками щодо того, хто може зайняти посади нових голів РДА у Харківській області. Так, Барвінківський район може очолити Марк Беккер, Борівський - Віктор Киян, Великобурлуцький - Віктор Слиш, Зміївський - Степан Міндарь, Золочівський - Ігор Гурін, Ізюмський - Любов Шамрай, Краснокутський - Олександр Марчук, Сахновщинський - Іван Катула.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ