Бізнес на здоров'ї. На Харківщині за два місяці зловили понад десяток продавців алкоголю дітям

20.02.2013 11:49 Влада
Минулого року міліція зафіксувала 263 випадки продажу цигарок та алкоголю неповнолітнім у Харківській області, цього року "на гарячому" зловили 11 продавців.

Про це сьогодні повідомив начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Андрій Хоменко. 

За його інформацією, 59 випадків продажу цигарок та алкоголю зафіксували правоохоронці біля шкіл Харківської області. За результатом цієї роботи у 2012 році припинено 27 ліцензій продавців тютюну та алкоголю, цього року призупинено 8 таких ліцензій.

- У 2012 році за незаконний продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім підприємці Харківщини виплатили 700 тис. грн штрафів, - розповів Андрій Хоменко.  

Міліція зафіксувала 150 випадків продажу тютюну та алкоголю неповнолітнім в районах області, 114 випадків - у Харкові. Найбільше продавців-порушників виявлено у Балаклійському та Куп'янському районах. 

За словами Андрія Хоменка, найчастіше незаконний продаж здійснюється у кіосках та МАФах, у супермаркетах випадки продажу заборонених товарів неповнолітнім трапляються вкрай рідко. Це пояснюється тим, що приміщення супермаркетів обладнані камерами спостереження.

Андрій Войніцький

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта