Бойові літаки та вертольоти літатимуть над Харковом та областю (ФОТО)

03.04.2014 11:27 Влада
фото медіа-центру МОУ фото медіа-центру МОУ

Протягом наступних п'яти місяців курсанти-випускники Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба виконуватимуть польоти на військових літаках та вертольотах.

На базі однієї з авіаційних бригад вони збільшуватимуть свій нальотний час на літаках типу Л-39 «Альбатрос», військово-транспортному Ан-26 та вертольотах Мі-8МТ. Вінцем цьогорічної льотної практики стане виконання «кожедубівцями» польотних завдань на бойових літаках типу МіГ-29 та Су-25.

Читайте також: ТАНКИ НА КОРДОНІ. ХАРКІВЩИНА УКРІПЛЮЄ ОБОРОНУ (ВІДЕО)
                      ЩЕ НЕ ВІЙНА. ЧЕРЕЗ ХАРКІВ ПРОЇХАЛА КОЛОНА БТР І ТАНКІВ (ФОТО)

- Їм необхідно опанувати техніку пілотування та навігації на малих висотах, групову злітаність, бойове застосування по наземних та повітряних цілях тощо.

Наразі випускники сядуть у кабіни літальних апаратів разом з інструкторами, а згодом вони виконуватимуть самостійні польоти. По закінченні льотної практики вони пройдуть курс теоретичної підготовки та виконають ознайомчі польоти на бойових літаках МіГ-29, - зауважив ВО начальника університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

Слід зазначити, що разом з майбутніми льотчиками-винищувачами та вертолітниками аеродромний вишкіл проходять їхні товариши по курсу з числа військових штурманів, льотчиків військово-транспортної авіації та офіцерів бойового управління польотів авіації.

Автор: Администратор сайта