Чоловіка, що вкрав магнітоли та нівагатори з тридцяти автівок, схопили на Харківщині

15.03.2013 12:24 Влада
http://www.segodnya.ua http://www.segodnya.ua
Чоловік крав цінні речі з автівок, а потім збував їх на авторинку.

Нещодавно до працівників відділу Управління карного розшуку ГУМВС України в Харківській області надійшла оперативна інформація про те, що 26-річний харків’янин налагодив свій власний кримінальний промисел, - повідомляють на сайті ГУМВС України в Харківській області.

Чоловіка часто бачили на різноманітних торгівельних авто майданчиках, де він пропонував підприємцям за невисоку ціну реалізувати різні приладдя для автомобілів, що вже були у використанні.

На початку березня під час відпрацювання отриманої інформації, працівники карного розшуку встановили місцезнаходження підозрюваного чоловіка та провели заходи щодо його затримання.
В ході слідчих дій працівники міліції з’ясували, що протягом останніх місяців затриманий чоловік активно займався крадіжками з автомобілів, які громадяни припарковували біля під’їздів або на не охороняємих майданчиках неподалік від житлових будинків. 

- Коли автівки залишалися на певний час без нагляду хазяїв, зловмисник приступав до дій, - розповідає заступник начальника ГУМВС України в Харківській області-начальник кримінальної міліції полковник Ігор Сенчук. - Шляхом підбору ключів він проникав до легковиків та викрадав цінні речі, що знаходилися в салоні: магнітоли, колонки, навігатори, інші коштовні предмети, які власники залишали в авто. Згодом викрадені речі молодик майже за безцінь збував на міських авторинках та через своїх знайомих-автовласників.

Чоловік зізнався у скоєнні більше 30 крадіжок з транспортних засобів. Постраждали від дій зловмисника автовласники, що мешкають у Ленінському та Дзержинському районах Харкова, а також Дергачівському районі на Харківщині.

За усіма вказаними фактами слідчими органами відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Вчинення такого виду правопорушень карається позбавленням волі до 5 років. 

Наразі за вказаним кримінальним провадженням тривають слідчі дії.

Автор: Менеджер сайта