Держприкордонслужба посилиться новим мобільним силовим загоном - Литвин

28.05.2014 10:38 Влада

Голова Держприкордонслужби Микола Литвин заявляє, що підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії прибудуть до українсько-російської ділянки кордону через п'ять днів.

Також Литвин додав, що у зв'язку з останніми викликами розробляється нова концепція розвитку Державної прикордонної служби - у її складі має бути створено спеціальний підрозділ, у якого може бути на озброєнні колективна зброя, броньовані засоби пересування.

"І вони повинні концентруватися в тих місцях, де найбільш необхідні - на східному кордоні, на Придністров'ї та на кримському перешийку. Таку концепцію мобільних сил ми вже розробляємо, розроблений штат і система комплектації. Найважливіше для нас - підібрати і навчити людей не так складно - це питання технічного оснащення та екіпіровки ... Ми плануємо, що це має бути 2,5-3 тисячі підготовлених людей, щоб у нас був силовий блок прикриття державного кордону. Ми ведемо переговори про оснащення таких підрозділів, як за рахунок бюджетних можливостей, так і позабюджетних", - сказав він.

Автор: Администратор сайта