До Нового року з Харкова пустили додаткові поїзди на західну Україну

До Нового року з Харкова пустили додаткові поїзди на західну Україну

http://wilsoon.livejournal.com/

З Харкова поїзд вирушить у напрямку Західної України 1, 2 та 3 січня, назад – 3 січня.

Як повідомили у прес-центрі Південної Залізниці, завдяки додатковим рейсам поїзда Південна залізниця на період новорічних та різдвяних свят запропонувала своїм пасажирам понад 11 тис. місць у напрямку Ужгорода та зворотно.

Раніше зазначений додатковий поїзд було призначено із Харкова на 25-29 грудня, із Ужгорода 27-31 грудня.

Загалом на новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів. Для пасажирів – це 85 тис. додаткових місць. Уже відкрито попередній продаж квитків на 5 додаткових поїздів:

1. № 207/208 Київ – Ужгород,

2. № 217/218 Київ – Івано-Франківськ,

3. № 558/557 Одеса – Ужгород,

4. № 517/518 Сімферополь – Львів,

5. № 225 /226 Харків-Ужгород.

Нагадаємо, пасажири, які купують квитки на 31 грудня, подорожуватимуть за найбільш вигідною ціною, оскільки на цю дату діє найнижчий календарний коефіцієнт індексації тарифів залежно від періодів року – 0,7.

До того ж, 31 грудня припадає на вівторок – день, коли діє найнижчий коефіцієнт індексації у тижні – 0,9, а для поїздів категорії Інтерсіті+ коефіцієнт дня тижня у вівторок – 1,0. Так, обравши денні швидкісні електропоїзди категорії Інтерсіті+, пасажири мають можливість за найнижчими цінами ще до Нового року встигнути до місця призначення. Ті, хто бажають зустріти Новий рік у столиці, можуть скористатися швидкісними поїздами, які прямують з Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька до Києва.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ