Добкін виступив за мирний діалог та єдність України

02.12.2013 15:13 Влада
http://izvestia.kharkov.ua/ http://izvestia.kharkov.ua/

Мирні акції, звичайно ж, мають місце бути.

Згідно з нашою Конституцією і нашими законам люди мають право мирним способом  висловлювати своє ставлення до тих чи  інших подій, які відбуваються в нашій  державі, - сказав голова Харківської  обласної державної адміністрації  Михайло Добкін. - Проти жодного мирного  зібрання, за винятком цього нещасного  випадку в Києві, не була і не буде піднята  рука правоохоронної системи.  

За словами губернатора, люди повинні отримати чіткий сигнал від тих, хто взяв на себе відповідальність за все, що відбувається в нашому регіоні, що в Україні є не тільки Київ, в Україні є не тільки західні області.

- В Україні є такі регіони як Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська області, Крим, де жалюгідні спроби розхитати ситуацію повністю провалюються. Якщо ми сьогодні не зупинимо процес ескалації протистояння в нашому суспільстві, якщо сьогодні ті деструктивні сили, які ведуть наше суспільство своїми закликами до громадянської війни, до протистояння в нашому суспільстві, ми, на жаль, отримаємо розкол нашої держави рівно по Дніпру. У праві ми допустити це? Я вважаю, що ні. Я вважаю, що в суспільстві не вичерпані всі можливості для спокійного діалогу і для того, щоб відокремити тих, хто знімає для себе вершки з того, що відбувається сьогодні в Києві, і тих, хто втягнутий в це протистояння, приходячи на площі виключно для участі в мирних акціях, - сказав Михайло Добкін.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта