Фельдман прокоментував події навколо «Барабашово»

20.10.2015 14:36 Влада
Фото з соцмереж Фото з соцмереж

Тільки шляхом реформування правоохоронних органів, створення правової держави ми зможемо уникнути схожих інцидентів, який мав місце сьогодні на території ТЦ «Барабашово».

Так народний депутат України, почесний президент концерну «АВЕК» Олександр Фельдман прокоментував сьогоднішню спробу захоплення ТЦ «Барабашово» в Харкові людьми у військовій формі.

«На жаль, з'явилася маса людей, які видають себе за песвдобатальони, псевдоветеранів АТО, і при цьому займаються тим, що намагаються чинити тиск на бізнес з метою елементарної спроби рекету», - заявив політик.

«Всі ці події ще раз підтверджують, що реформа правоохоронних органів, яка відбувається в країні, потрібна і рухається в правильному напрямку», - зазначив депутат.

«Я завжди виступав і виступаю за те, щоб в країні і в місті був добропорядок. Харків знаходиться в прикордонній зоні, в ньому величезна кількість, у тому числі і залишків «тітушек», і це може нести певні загрози», - зазначає народний депутат.

У той же час політик зазначає, що Харків зараз знаходиться ще й на перетині кількох великих політичних сценаріїв, і це все також може призвести до дестабілізації ситуації в місті.

«Потрібно докласти максимум зусиль, щоб псевдополітичні, псевдоміліцейські та інші спекулянти пішли в минуле», - заявив Фельдман.

Нагадаємо, сьогодні група людей у військовій формі намагалася захопити ТЦ «Барабашово».

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта