Громадські організації Харкова виступили за референдум. Висувають 5 вимог

17.02.2014 10:30 Влада
http://obozrevatel.com/ http://obozrevatel.com/

Громадські організації ініціюватимуть винесення на народний референдум 5 питань.

Про це сьогодні під час прес-конференції сказала віце-президент міської громадської організації інвалідів "Креавіта" Олена Шингарьова.

- У країні паралізована вся вертикаль влади. Щоденно народні обранці демонструють свою неспроможність вивести країну із політичної кризи, - вважає Олена Шингарьова. - Настав час, коли народ мусить висловити свою позицію.

Саме тому громадські організації будуть ініціювати проведення референдуму. Туди пропонують винести п'ять питань.

- Перше питання - це проведення виборів народних депутатів України та депутатів у місцеві ради на мажоритарній основі, - сказала Олена Шингарьова.

Ветеран війни в Афганістані, член громадської організації ветеранів Афганістану Микола Овчаренко запропонував винести на референдум питання скасування депутатської недоторканності.

- Сьогодні необхідно підняти цю тему і закликати до відповідальності політиків, - зазначив Микола Овчаренко.

На думку учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, голови Харківської міської громадської організації "Союз Чорнобиль" Анатолія Губарєва, Україні потрібен місцевий референдум. Тобто міняти місцеву владу, якщо вона не влаштовує, люди мусять через Закон. 

Також представники громадських організацій пропонують виносити на Всеукраїнський референдум питання, які виражатимуть ставлення народу не лише до місцевих органів влади, а й до Кабінету Міністрів та Верховної Ради.

Також, на думку громадських діячів, на розсуд народу треба винести питання щодо того, яка форма управління має бути в Україні.

Леонід Пісня

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта