Гуманітарка з Харкова вирушила на окупований Донбас

22.01.2015 08:01 Влада

Сьогодні, 22 січня, з Харкова на Донбас виїхали дві колони з гуманітарним вантажем, який був зібраний з усіх регіонів України, в кількості 17 вантажівок.

9 автомобілів попрямували в Краматорськ (Донецька обл.), решта 8 автомобілів - у Сєверодонецьк (Луганська обл.). Також в цей день ще одна колона з гуманітарною допомогою з 7 автомобілів виїде з Павлограда (Дніпропетровська обл.) і рушить у бік Маріуполя.

Всього громадянами України було зібрано близько 330 тонн гуманітарної допомоги, яка включає в себе продуктові набори, куди входять крупи, макаронні вироби, борошно, цукор, масло, овочі, фрукти, консерви, сир, чай, кава, солодощі, питна вода. Крім того, в східні області везуть предмети особистої гігієни та інші товари.

Повністю відповідає за доставку гуманітарного вантажу Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

Довідка. 25 грудня 2014 р. з Харкова на Донбас вже вирушали дві колони з гуманітарним вантажем. 20 машин доставили в зону АТО 3 тис. продуктових наборів, куди входили крупи, макарони, масло, цукор, пшоно, овочі, фрукти, рибні та м'ясні консерви, медикаменти, засоби гігієни та інші товари. Всього громадянами України тоді було зібрано 326 тонн гуманітарної допомоги на загальну суму 1 млн 700 тис. грн.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта