Харківська область отримала нові «швидкі» від міжнародних партнерів

29.11.2022 13:52 Влада

До Харківської області з Франції надійшла гуманітарна допомога у вигляді нових спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги. А також від міжнародних партнерів майже 5000 спальних мішків для обласних пунктів обігріву.

До Харківської області надійшли три карети швидкої, які були передані в рамках гуманітарної місії асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» – «Aide Médicale et Caritative France-Ukraine» за підтримки операційного директора Діани Дольс, асоціації «Ouest-France Solidarité» та за сприяння голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.

Нові спеціалізовані автомобілі оснащені сучасним обладнанням для надання невідкладної швидкої допомоги мешканцям Харківщини.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко і її радник Євгеній Грицьков передали ключі від карет швидкої керівнику Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктору Забашті.

– Ви – справжні герої, в умовах бойових дій робите свою нелегку і гідну справу, ризикуючи своїм життям, рятуєте життя жителям Харківщини. За це вам низький уклін, – подякувала голова Харківської обласної ради колективу Центру.

Як повідомив Віктор Забашта, нові автомобілі будуть направлені для роботи в деокуповані громади області для найшвидшого реагування та надання якісної невідкладної допомоги мешканцям.