Ігор Райнін взяв участь у скайп-конференції Атлантичної Ради США

22.06.2016 13:45 Влада
Фото: ХОДА Фото: ХОДА

Подискутувати на тему: «Гуманітарна криза в Україні» голову ХОДА запросив колишній посол Сполучених Штатів Америки в Україні, директор Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Джон Гербст.

У ході конференції були обговорені питання суспільно-політичної ситуації в регіоні, стану роботи з внутрішньо переміщеними особами та надання гуманітарної допомоги. У заході взяли участь колишній посол Сполучених Штатів Америки в Україні, директор Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Джон Гербст, старший науковий співробітник Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Адріан Каратніцкі, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини Григорій Немиря та Директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications»Тарас Березовець, а також експерти та представники міжнародних та українських неурядових організацій, - повідомляє сайт ХОДА.

Відповідаючи на запитання стосовно того, як у регіоні борються з гуманітарною кризою, Ігор Райнін відзначив, для того, щоб вирішити цю проблему потрібні серйозні успіхи в національній економіці.

«Важливе завдання, яке стояло перед регіоном, не допустити гуманітарної кризи в самій Харківській області. Тому що до грудня 2015 року частина області була в зоні АТО. Нам вдалося втримати ситуацію. Я можу сказати, що згідно з рейтингом Кабінету Міністрів України за 62 показниками прифронтова Харківська область посідає перше місце», - зазначив Ігор Райнін.

Голова ХОДА також повідомив, що велика увага у регіоні приділяється питанням безпеки, суспільно-політичної стабільності, а також питанням гуманітарної, соціальної політики і регіональної економіки.

Окрім того, Ігор Райнін зазначив, що регіон активно співпрацює із зарубіжними партнерами. Тільки за минулий рік область відвідали близько 200 офіційних іноземних делегацій. В результаті партнерства з міжнародними організаціями сьогодні Харківська область - лідер в Україні за темпом зростання інвестицій.

«Протягом місяця в Харківському регіоні відкриється представництво Консультативної місії Європейського Союзу з питань безпеки, реформування силових структур і правоохоронних органів. У нас є всі домовленості з цього приводу. Сьогодні ми з колегами з консультативної місії відпрацьовуємо організаційні питання, - розповів Ігор Райнін. - Дуже важливо, що це представництво відкриється саме в Харківській області, оскільки наш регіон знаходиться найближче до зони АТО».

Також голова ХОДА нагадав, що у березні цього року делегація Харківської області була з візитом у США. В результаті Сполучені Штати Америки і наш регіон підписали Меморандум про взаєморозуміння. Крім того, Харківщина та посольство США підписали спільний план дій по боротьбі з корупцією.

Довідка. Атлантична рада США (Atlantic Council) – провідний науково-експертний центр, що співпрацює з Урядом США з питань трансатлантичних міжнародних відносин. У липні 2015 року експерти центру представили докази присутності російських військ на тимчасово окупованій території Донбасу.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта