Інспектор-податківець у Харкові за лояльне ставлення змушував підприємців сплачувати його рахунки

28.12.2012 09:15 Влада
http://gazetavv.com http://gazetavv.com
За проведення перевірки «без наслідків» чиновник змусив керівника товариства сплатити рахунки з ресторану, в якому він святкував власний день народження. Сума «подарунку» склала 8820 грн

У Харкові засуджено начальника державної податкової інспекції одного з районів міста до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на 3 роки і з конфіскацією майна, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Суд визнав посадовця винним у зловживанні службовим становищем, службовому підробленні, одержанні хабара.

З метою покращення показників своєї роботи податківець примусив одне з товариств за наслідками перевірки сплатити до бюджету донарахувань на суму 150 тис. грн. Інакше начальник податкової погрожував штучно збільшити ці виплати в кілька разів. А за своє поблажливе ставлення ще й отримав від підприємця хабар у 43,5 тис. грн.

В іншому випадку, за проведення планової перевірки «без наслідків», чиновник змусив керівника товариства сплатити рахунки з ресторану, в якому він святкував власний день народження. Сума «подарунку» склала 8820 грн.

Державний обвинувач орієнтував суд на покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Вирок суду ще не набрав законної сили.

Автор: Администратор сайта