На Харківщині назвали кращих самоврядовців

05.12.2013 12:20 Влада
http://guard-live.ru/ http://guard-live.ru/

У Харківській облдержадміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили переможців обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

За підсумками змагань кращим головою районної ради став Михайло Третяк (Харківська РДА), друге місце посів голова Борівської районної ради Євген Жук і третє голова Дворічанської райради Галина Турбаба.

Серед сільських голів лаври переможця отримала Ніна Мартинова, яка очолює Шебелинку Балаклійського району. Друге місце дісталося Полково-Микитівському сільському голові Сергію Мартелову з Богодухівського району. Третє - Лизогубівському сільському голові (Харківський район) Олександрі Канунніковій.

У номінації "Кращий селищний, міський (міста районного значення) голова" місця розподілилися так:
І місце отримав Вільшанський селищний голова Дергачівського району Олексій Литвинов, ІІ місце Зачепилівський селищний голова Зачепилівського району Олена Подколзіна, і ІІІ місце Савинський селищний голова Балаклійського району Віталій Костомаров.

А от кращий міський голова серед міст обласного значення усього один і це мер Лозової Сергій Степанов.

Своїх переможців відзначили і в номінаціях «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради» та «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради».

За І місце у кожній номінації переможці отримали премію у розмірі 10 тис.грн, за ІІ місце – 5 тис. грн, за ІІІ місце – 3 тис.грн

Тетяна Василець

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта