Харківський губернатор відмовиться від службового авто

07.03.2014 07:27 Влада
http://bsu-az.org/ http://bsu-az.org/

У харківському Будинку рад, де розміщена облрада та облдержадміністрація, пройшла інвентаризація Переписувати майно планували до 18 березня, проте впоралися всього за день.

«Ми одночасно робимо і ремонт, і проводимо інвентаризацію, щоб скоріше доповісти губернатору , чого вже немає і що потрібно придбати. Наприклад, розбитий телевізор, три комп'ютери, зламано сім столів, пошкоджені килимові покриття. Також розбито заднє скло у службовому автомобілі , закріпленому за віце-губернатором Євгеном Савіним», - розповів віце-губернатор Василь Хома, який очолює комісію з проведення інвентаризації.

Читайте також: ХАРКІВСЬКИЙ ГУБЕРНАТОР ПРОВОДИТЬ ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ МАЙНА. СЛУЖБОВІ АВТІВКИ МОЖУТЬ ПРОДАТИ
                      АВАКОВ У ХАРКОВІ ПРЕДСТАВИВ ГУБЕРНАТОРА ІГОРЯ БАЛУТУ (ФОТО)
                      ГУБЕРНАТОР ІГОР БАЛУТА ОГОЛОСИВ ПРО СВОЇ НАМІРИ НА ПОСАДІ

Що ж до стелажів із сувенірами, які знаходяться в коридорі по дорозі в малий зал, ці подарунки перерахують пізніше, проте, за попередніми даними, за склом усе вціліло. 

Якщо раніше в розпорядженні чиновників було більше десятка легкових авто та автобусів, тепер ця кількість зменшиться вдвічі. Втім, з 1500 авто, які вирішив розпродати Кабмін, харківські машини не увійдуть: у ХОДА немає власного автопарку, а всі машини беруть в оренду.

«Раніше у нас було більше десяти автомобілів, частина з яких працювали за викликом. Приміром, два мікроавтобуси, які возили журналістів у прес-тури, або «Волги», на яких, за необхідності, доставляли квіти. Тепер же нам виділили гроші на оренду п'яти автомобілів «Шкода», - розповів Хома.

До речі, одне зі службових авто надається губернатору, проте він запевняє, що буде їздити на своїй машині.

«Коли я був начальником управління, майже завжди їздив на власному автомобілі, і зараз буду робити те ж саме. Звичайно ж, ті співробітники, у кого є свої машини, не користуватимуться службовими. Але ті люди, які, наприклад, по роботі їздять в область і не мають своїх авто, не зможуть виконувати свою роботу оперативно без транспорту», - пояснив Балута.

Джерело: Сегодня
Автор: Администратор сайта