Кожен громадянин тепер може звернутися до влади без конвертів

27.03.2013 16:10 Влада
Достукатися до влади стало простіше. Відтепер звернення чи запит про публічну інформацію можна надіслати через інтернет.

В Україні почала працювати Державна система електронних звернень - єдиний інформаційний веб-ресурс звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування - http://z.gov.ua/.

Через сайт кожен громадянин може надіслати зпит будь-якого органу влади на отримання публічної інформації, згідно закону «Про доступ до публічної інформації» (наприклад, можна поцікавитися скільки коштів було виділено на ремонт дорожнього покриття вашої вулиці) або звернення згідно із законом «Про звернення громадян».

Для оформлення звернення, потрібно зареєструватися в системі. Реєстрація відбуваєтсья двома способами - з електронним цифровим підписом або без нього. При заповнення реєстраційної форми треба буде вказати прізвище, ім’я та по-батькові, якщо реєструється юридична особа, держустанова чи громадська організація - відомості про юрособу. На сайті є розділ, на якому розміщені відео-інструкції, як користуватися Державною системою електронних звернень

Юрій Борщ

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта