Махінації з майном сиріт виявила прокуратура в органах опіки Харківщини

08.01.2013 11:15 Влада
http://www.nashaagasha.org http://www.nashaagasha.org
Прокуратура Сахновщинського району знайшла низку порушень у сфері додержання житлових та майнових прав дітей службою у справах дітей райдержадміністрації.

- Зокрема, майже не ведеться регіональний облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До особових справ дітей не долучені копії обліково-статистичних карток, індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не затверджені комісією з питань захисту прав дитини, - зазначив прокурор району Іван Тарасов.

Він додав, що служба не координувала діяльність сільських рад щодо постановки 13 дітей на квартирний облік. До того ж, як повідомили в облпрокураутрі, в більшості справ не виявлено звітів опікунів майна про його стан та використання.

Наприклад, у матеріалах особової справи зазначено, що неповнолітня дитина є спадкоємцем двох земельних паїв після померлих батьків (батько помер у 2007 році, мати – у 2011 році) загальним розміром майже 10 га та житлового будинку. Але чи прийняв він спадщину, коли саме, у кого в користуванні та на яких умовах знаходяться земельні паї, невідомо.

За результатами перевірки внесено подання про усунення порушень та притягнення винної особи до дисциплінарної відповідальності.

Автор: Администратор сайта