Міліціонерів навчать на семінарах, як не потрапити під гарячу руку правопорушника

06.07.2012 16:31 Влада

У Харкові почастішали випадки нанесення тілесних ушкоджень співробітникам міліції.

Про це на розширеному засіданні колегії головного управління МВС України в Харківській області сказав начальник ГУМВСУ  Віктор Козицький.

Начальник облуправління міліції повідомив, якщо в першому півріччі 2011 р. був один такий випадок, то у першому півріччі поточного року - вже сім. 

У зв'язку з цим потрібно активізувати навчання співробітників міліції швидким діям в екстремальних ситуаціях, впевнений Віктор Козицький. Тепер для міліціонерів, окрім фізичних тренувань, планують організувати семінари та тренінги. На них вони зможуть не лише проаналізувати саму екстремальну ситуацію, а й обмінятися досвідом і створити ефективний алгоритм дій у ризикованій справі.

“Працівники міліції ще досить важко і повільно орієнтуються в екстремальних ситуаціях. Вони повільно приймають рішення. Хотілося б за допомогою навчання довести їх дії  до автоматизму, що допоможе не тільки вирішувати конфліктні ситуації, але й уникати їх. У нас часто співробітники допускають такі ситуації, яких можна було уникнути. Припустимо, йдуть п'яні люди, поводяться агресивно. І є двоє співробітників міліції. Чи варто вступати в конфлікт, якщо сили нерівні? Напевно, краще відійти, викликати підмогу і спокійно їх затримати” — зазначив Віктор  Козицький.

Марія Кулик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта