Міліція Південної залізниці у поїздах полює на продавців піротехніки та ялинкових злодіїв

28.12.2012 14:00 Влада
http://www.bbc.co.uk http://www.bbc.co.uk
Міліція щоденно проводить рейди у приміських поїздах, контролюючи незаконну торгівлю піротехнікою та перевезення ялинок.

Щодобово на станціях, зупиночних платформах, що розташовані поряд із хвойними насадженнями, виставляється 16 спільних заслонів. Щоденно працівники транспортної міліції супроводжують 189 приміських потягів.

Про це повідомив начальник відділу охорони громадського порядку УМВСУ на Південній залізниці підполковник міліції Віктор Кравчук,

- Затримано шість осіб, які незаконно вирубали 17 дерев хвойних порід у лісних масивах Харківського та Полтавського регіонів, – повідомив Віктор Кравчук, – Правопорушників передано до лісних господарств для прийняття рішень відповідно них згідно вимог чинного законодавства.

На даний час нарядами патрульної служби проводяться цільові заходи щодо виявлення незаконної торгівлі піротехнічною продукцією в приміських потягах та на привокзальних майданах Південної залізниці. Так, було затримано громадянина, який застосовував піротехнічну продукцію в громадських місцях. Дії даної особи класифікуються як порушення громадського порядку та являються дрібним хуліганством. На даному етапі робота щодо незаконної порубки дерев хвойних порід та контролю за обігом піротехнічної продукції триває.

Автор: Администратор сайта