Мільйонні борги із зарплати витягла прокуратура з воєнних підприємств Харківщини

19.03.2013 07:00 Влада
фото Регіонального медіа-центру МОУ фото Регіонального медіа-центру МОУ
Протягом 2012 року до прокуратури надійшло понад 260 звернень від мешканців області, з яких близько 150 - вирішені у найкоротший термін.

Серед нагальних питань, які турбують діючих та колишніх військовослужбовців, працівників підприємств оборонно-промислового комплексу, приблизно 50% відносяться до порушень конституційних прав і свобод громадян.

Про це повідомив харківський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері радник юстиції Дмитро Шевченко.

- Позитивним результатом нашої нещодавньої роботи стало виявлення на шістьох підприємствах ОПК заборгованості перед працівниками щодо виплати заробітної плати на суму у декілька десятків мільйонів гривень. Завдяки оперативному втручанню воєнних юристів, люди отримали довгоочікувані гроші. Мені й досі телефонують пересічні громадяни, аби висловити подяку, - навів приклад радник юстиції Дмитро Шевченко, повідомляє прес-служба Регіонального медіа-центр МОУ.

- Торік нашою прокуратурою в інтересах військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил та працівників ВПК заявлено 67 позовних заяв, а з початком цього року – 35. Так, ми посприяли щодо видачі судових наказів про стягнення невиплаченої заробітної платні чи різних військових виплат, - розповіла прокурор Харківської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері виступила юрист другого класу Катерина Зелінська.

Автор: Администратор сайта